Wordpress

WordPress Adsense Kazanc Sağlama

Adsense Kazanc Sağlama

Adsenseden para kazanmak için blog açan ve açmak isteyenler! Bu yazımız sizleri ilgilendiriyor.

WordPress blog açarak sizde aylık en az 100 TL adsense kazanç sağlayabilirsiniz. Tabii ki bu kazancı sağlamak için en az 3 aylık bir sure beklemek gerekiyor.

Web sitenizin kurulumunu yaptıktan sonra seçtiğiniz kategoride en az 3000 kelimelik bir makale yazmanız gerekiyor ve açtığınız blog bu uzunlukta bir makaleyi kaldırmak üzere olmalıdır ki en güzel örnek dizi, film ve finanstır. Yazdığınız veya yazdırmış olduğunuz bu makale kesinlik le kopya içerik olmamalıdır makalenizi paylaştıktan sonra sitenizde gerekli optimizasyon tamamlayıp 1 aylık bir ara vermeniz gerekiyor. Sayfa içi SEO ayarlarınızı yapabilir yada sayfa dışı SEO ayarlarınızı yapabilirsiniz bu sure sonunda tekrar makale yazarak 200 ila 500 kelime arasında 5 adet farklı kategoride makalenizi yazdıktan sonra artık günlük adsense kazançlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Adsense Kazanç Sağlama Garantili Blog ve SEO desteği

Eğer blog üzerinden kazanç sağlamak istiyorsanız bu konuda benim ile iletişime geçebilir ve daha fazla destek alarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Açacağımız blogların aylık net olarak 300 TL kazancı vardır daha sonra sizlere vereceğimiz yöntem ile kazançlarınızı arttırmayı sağlıyoruz

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İhsan KESKİN

Merhaba! İnternet dünyasında araştırmaya meraklı bir şekilde dolanıyorum. IT Manager olarak aktif olarak çalışmaktayım ve hobi olarak SEO Uzmanlığı ve Dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Yazılarımı ve araştırmalarımı takip ettikçe keyif alacağınıza eminim.

Benzer makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı