Wordpress

WooCommerce mail şablonu düzenlemesi resimli anlatım

WooCommerce mail şablonu düzenlemesi

WooCommerce, WordPress sistemlerinde sipariş listelenmesi, katalog ve ödeme alma konusunda en başarılı yazılımdır. Bu yazılımın bilindiği gibi maalesef ki müşteriye gelen, giden ve sipariş için mail şablonu maalesef düzenlenememektedir. Bu düzenlemenin yapılması için aşağıda tarif edeceğim ve resimle anlatacağım eklentiyi kurarak kısa yoldan çözebileceksiniz, isterseniz bu eklentiye önce bir göz atalım.

Eklentimizin adı : Email Customizer for WooCommerce – WooCommerce Mail Şablonu

Eklenti İsmi
WooCommerce Eklentisi 1.

Bu eklenti ücretlidir. Fakat ücretsiz olarak piyasada temin edebileceğiniz eklentiler vardır ancak bunların kullanılmasını kesinlikle önermiyorum. Ödeme ve sipariş alabileceğiniz eklentiye bilmediğiniz bir eklenti ile yama yapmak pek mantıklı değildir, onaylanmış satıcılardan bu ürünleri temin etmeniz çok doğru olacaktır.

Adım 1 : Eklentiyi kurduktan sonra ve eklentiye tıkladığımızda karşımıza böyle bir sayfa gelecektir;

Eklenti Görünümü
WooCommerce Eklentisi 2.
Eklenti Ayarları
WooCommerce Eklentisi 3.

 

Adım 2 : Yukarıda bulunan Email Customizer bölümünden ilk adımda bulunan kısımda kendinize uygun bir tema seçiniz.

Tema Seçimi
WooCommerce Eklentisi 4.

Adım 3 : Daha sonra alt kısımda bulunan bölümden düzenlemek istediğiniz şablonu seçiniz.

Şablon Seçimi
WooCommerce Eklentisi 5.

Adım 4 : Customize kısmına tıklayarak şablonu düzenlemeye başlayabilirsiniz. Sağ kısmında açılan tablodan düzenlemek istediğiniz alanları seçerek düzenlemeleri yapabilir daha sonra kaydederek işleme alabilirsiniz. Konu ile ilgili aklınıza takılan sorularım aşağıda bulunan yorum bölümünden yazabilir ve konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İhsan KESKİN

Merhaba! İnternet dünyasında araştırmaya meraklı bir şekilde dolanıyorum. IT Manager olarak aktif olarak çalışmaktayım ve hobi olarak SEO Uzmanlığı ve Dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Yazılarımı ve araştırmalarımı takip ettikçe keyif alacağınıza eminim.

Benzer makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı