MobilSEO

Android SEO Uygulamaları

Android işletim sistemine sahip olan tablet ve telefonlarınızdan SEO çalışması yapmak ister misiniz ?

Ücretsiz Android SEO Uygulamaları

Bilgisayar başında tam anlamıyla bir profesör gibi çalışıyoruz ve hemen hemen her alanda çalışmalarımızı da bilgisayarlarımız üzerinden yapıyoruz. Google SEO Teknoloji geliştikçe iş dışında artık bilgisayarlarımızı kullanmamaya hatta işlerimizi bile tablet ve mobil telefonlardan tamamlamaya başlamış durumdayız. Google SEO ile ilgili tüm çalışmaları bilgisayarlarımızdan yapıyoruz ancak bu teknoloji çağına ayak uydurmamız vakti geldi.

Android SEO

SEO çalışmanızı android cihazlarda uygulayacak ve destek olacak uygulamalar geliştirilmeye başladı. İsterseniz bir SEO uzmanının telefonunda olmazsa olmaz uygulamalara bir göz atalım;

Google Analytic

Google Analytic sayesinde bildiğiniz gibi web sitesi ziyaretçilerimizi anlık olarak takip edebiliyoruz. Google’nin teknoloji düşkünü olduğunu hepimiz biliyoruz. Sitenize giren kişileri anlık olarak takip edebileceğimiz bu yazılım mobile uyarlanarak geçtiğimiz yıllarda Google Play Marketlerde sunuldu ve bu uygulama bir webmaster için olmaz ise olmaz dediğimiz uygulamalardan.

Searchmetrics

SEO analizinden tutunda ziyaretçi analiz, sosyal medya puanlarına kadar sitenizi tam bir tarama ile sizlere gösteriyor. Uygulamanın web tabanlı çalıştığını belirtmek gerekir ise algoritmalarının geliştirilmesi gerektiği kanaatindeyiz. Android SEO programları arasında tam olarak doğru analizleri çıkarmayı başaramasa da kullanabileceğimiz ve olması gereken uygulamalar arasında yer almaktadır.

Page Speed Insights SEO

Bir önce ki yazıda > burada < kendisini anlattığımız mobil ve genel site hızımızı ölçtüğümüz uygulama bizim için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Optimizasyon yapmanız gereken ve optimize edilmiş dosyaları js, css ve resimleri sizler için hazırlayan bu uygulamayı indirmeden olmaz dediklerimizden.

51 Free SEO Tools

51 aracını tam olarak denememiş olsak da tavsiye ettiğimiz uygulamalar arasında yerini almıştır. Sayfa içi analizlerini yapabileceğiniz bu uygulama sayesinde sitenizde eksik olan veya hatalı olan her şeyi görmeniz mümkün.

Bu listede olmasını istediğiniz uygulamaları bizlere aşağıda bulunan yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz.
Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İhsan KESKİN

Merhaba! İnternet dünyasında araştırmaya meraklı bir şekilde dolanıyorum. IT Manager olarak aktif olarak çalışmaktayım ve hobi olarak SEO Uzmanlığı ve Dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Yazılarımı ve araştırmalarımı takip ettikçe keyif alacağınıza eminim.

Benzer makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı