Mobil

Mobil teknoloji cihazları ile ilgili programlar, oyunlar ve yeni çıkan bir çok uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

Mobil Teknoloji deyince aklımıza cep telefonlarımız gelse de aslında mobil teknoloji sadece cep telefonlarını kapsamamaktadır. Boyutsal olarak küçültülmüş uygulamaları da kapsayan mobil teknoloji günümüzde oldukça yaygın ve hatta hastalık aşamasına kadar gelmiştir. Bir çok ülkede cep telefonlarının belirli saatler arasında yasaklanması hatta bazı ülkelerde ise sokakta cep telefonu ile yürünmesi bile yasaklanmıştır. Cep telefonlarının yaymış olduğu radyasyon artık vücudumuzla bütünleşmiş ve verdiği zararları maalesef ki çok geç anlamamıza sebep olacaktır. Buna örnek olarak evli olan bireylerin ilerleyen dönemlerde çocuklarında kronik rahatsızlıklara kadar görülerek hastalığın ilerlemesi sürecektir.

MOBİL TEKNOLOJİ

Elbette ki sadece zararlı gözüyle bakılmamalıdır. Bir çok alanda teknoloji iş yükümüzü hafifleterek kısa sürede daha fazla iş yükünü azaltmamıza yardımcı olmaktadır. Mobil uygulamalar arttıkça evimizde bulunan teknolojik cihazlara uzaktan müdahale ederek örneğin; eve gelmeden önce kombinizi açabilir veya dilerseniz fırınınızı ısıtabilirsiniz. Bunun gibi bir çok özelliğe sahip olan uygulama ve oyunları aşağıda bulunan alandan ulaşabilirsiniz.

Android SEO Uygulamaları

Ücretsiz Android SEO Uygulamaları Bilgisayar başında tam anlamıyla bir profesör gibi çalışıyoruz ve hemen hemen her alanda çalışmalarımızı da bilgisayarlarımız…

Devamını oku »

Mobil AdBlock kullanımı resimli anlatım

Mobil AdBlock kullanımı resimli anlatım Bildiğiniz üzere bilgisayarımızda sıkça kullandığımız AdBlocker ile son zamanlarda popüler olan mobil adblocker uygulaması ile…

Devamını oku »
Kapalı