Wordpress

Longtail Keyword SEO Kurulumu

Longtail Keyword SEO

Bu eklenti maalesef çok az kişinin bildiği ve kullandığı bir eklentidir.

Bu eklenti daha ilk çıktığında ücretsiz olarak dağıtılır iken şimdi ki zamanlar da 29$ karşılığında codecanyon.net üzerinden satılmaktadır. Eklenti Yoast SEO ile birlikte tam entegre olarak çalışmakta SEO terimlerine hakimseniz zaten eklentinin size nere verebileceğini az çok anlamışsınızdır.

Özellikle “Niche” sektöründe bulunan arkadaşların şiddetle kullanmasını tavsiye ederim.

SEO denince akıla ilk olarak anahtar kelimeler ve makale içerisinde kullanılması kelime öbeği, yoğunluğu gelir. Sizi tüm bu karmaşalardan sıyırıp atacak bir kurtarıcı var ise oda kesinlikle wordpress için çıkarılmış olan bu Longtail mucizesidir.

Longtail SEO eklentisi ile yazmış olduğunuz makalelerin etiketlerinden tutunda makale içerisinde kullanmanız gereken kelimelere ve o kelimelerin tık başına maliyetlerine kadar gösteren muazzam üstü bir eklentidir.

Kendim finans sektöründe kullandığım ve her şeyi sadece bir tık ile yaptığım eklentiyi pek tabi ki de sizlere ücretsiz olarak sunacağım.

Ancak bu eklentiyi bilindiği gibi illegal yollardan dağıtmayacağım, elimde bulunan sürüm ücretsiz. Fakat güncel sürüm zamanında temin etmiş olanların halen güncelleme aldığı bir sürüm. [about_text]Bu sürümü elde etmek için yorum alanından talep etmeniz yeterli olacaktır.[/about_text] Burada maalesef bir indirme linki sunamıyoruz.

Bu tarz paylaşımlar için yorum alanına yazarak talepte bulunabilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İhsan KESKİN

Merhaba! İnternet dünyasında araştırmaya meraklı bir şekilde dolanıyorum. IT Manager olarak aktif olarak çalışmaktayım ve hobi olarak SEO Uzmanlığı ve Dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Yazılarımı ve araştırmalarımı takip ettikçe keyif alacağınıza eminim.

Benzer makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı