Teknoloji

Kampçılar için olmazsa olmaz gereçler

Kampçılar için olmazsa olmaz gereçler

Araba kampı en iyisidir. Dışarıda uyumak heyecanı – geceleri havadaki üşüme, ateşin sıcaklığına, etrafındaki kitle sohbetine – yine de eğlencenizdir, ama sırt çantasından farklı olarak, fiziksel sınırlarınızı test etmek zorunda değilsiniz. vites tonu. Bir arabaya bir araba getirerek, sizi rahat ettirecek daha ağır ve daha dayanıklı sarf malzemelerine yatırım yapabilirsiniz. Artı! İyi bir kamp mutfağı inşa edebilirsiniz. Aşağıda, hayatınızdaki kişinin dışarıda olmayı seven ve aynı zamanda rahat etmeyi seven takımı.

Marmot Halo 6P

Çadırda ayakta durmak bir lüks ve kıyafetleri değiştirmek gibi şeyleri kolaylaştırıyor. Marmot Halo 6P, çadırların vahşi dünyasında oldukça geniş olan 6 metreden uzun boyludur. Ayrıca yağmurlu gecelerde kurumaya devam etmek için üst kısımdan geçen yağmur sinekleri de geliyor. $ 450 .

REI Co-op Relax Hava Yatağı

Bu, kampın kilit bir kuralıdır: Sıcak ve rahat kalmak istiyorsanız, bedeninizle toprak arasında bir şey koyun. Sırt çantalılar, Therm-a-Rest tarafından yapılanlar gibi hafif ve hafif yastıklar taşıyor olsa da, iki kişilik bu 6 inç kalınlığındaki hava yatağı, araba kampı seti için sakin bir seçim. $ 129 .

REI Co-op Krallık Başkanı

Soğuk yere oturmayın. Kıçını bu Krallık Kürsüsüne sürün, ve zamanınızı dışarıda yüksek bir levrekden geçirin. Bu 10 kiloluk sandalye, kolay saklama için katlanır ve yakındaki ağaçları eşleştirebilecek askeri bir karayolu vardır. 50 $ .

Matador Cep Battaniyesi

Ve akşam yemeğinden sonra otururken, Matador Cep Battaniyesi’ne sarın. Küçük bir şekle sokulduğunda, elinize veya bir kat cebine sığacak, ancak 5 metreden uzun ve yaklaşık 3.5 metrelik genişliğe yayılmış. Bir tarafı suya dayanıklı, bu yüzden hafif bir yağmur altında barınak altına alabilirsiniz. 30 $ .

Pine Mountain Java-Log Firelog

Kamp ateşleri genellikle odundan yapılmış günlükleri yakar. Ama eğer bir Pine Mountain Java-Log Firelog’u yakacak olursanız, kamp alanınız kahve renkli bir kokuya sahip olacaktır – çünkü bu “log” geri dönüşümlü kahve alanlarında yapılır. 25 $ .

Kamp Şefi Everest sobası

Backpackers sık sık WhisperLites gibi küçük, hafif soba taşır. Fakat bir ana kampta, daha istikrarlı bir şey kurmak için para ödüyor. Kamp Şefi Everest sobası iki brülöre sahiptir, böylece sabahları yumurta yapabilir ve kahve için su ısıtıp propanı çalıştırabilirsiniz. 100 $ .

GSI Outdoors Halulite su ısıtıcısı

Geceleri veya geceleri kahveleri sıcak çikolata tüketiyor olun, bunu yapmak için su ısıtmanız gerekir. Bu alüminyum su ısıtıcısı neredeyse yarım galon tutar ve kolu sıcak nesnelere kolayca dökülür. 30 $ .

Kar Tepe Bambu My Table

Kamp alanları, özel olsalar bile mutfaklara ihtiyaç duyarlar. Snow Peak, sebzeleri kesmek veya bir içecek koymak için temiz bir yer sağlayan bambu yüzeyli şık ve pratik bir masa yapar. Kolay taşıma için de katlanıyor. $ 115 .

YETI Rambler lowballs

Su ısıtıcınızda su ısıtmak için güzel iki brülör sobasında. Şimdi sert ama havalı bir şeye (açık havada) koyun. Soğutucuları ile ünlü olan Yeti, bu 10-oz gibi sağlam içki kapları da yapar. Tumbler, sıcak veya soğuk içecekler içindir. 80 $ .

KEEN Howser Terlik

Sadece kamp yaparken yanı sıra yürüyüş yapıyorsanız, yürüyüş botları veya ayakkabılar giymek isteyeceksiniz. Günün sonunda, onları çıkarın ve bu KEEN Howser Terliklerini kampın etrafına giydirin. Sıcak, hafif ve suya dayanıklı, ayaklarınızı taştan koruyacaklar, ama yine de uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz terli ayakkabılardan mola vereceksiniz. 80 $ .

OtterBox Girişim Soğutucusu

Belki kahvaltıda yumurta ve sosis pişirmek ya da gece bir biranın tadını çıkarmak istiyorsunuz. Her iki durumda da, bu şeyleri serin tutacak bir yer istersiniz. OtterBox Girişim Sogutucu, ayya dayanıklıdır (umarım asla test etmeniz gerekmeyecek bir metriktir), ancak daha da önemlisi, iki hafta kadar uzun süre eşyalarınızı soğuk tutacaktır. Şişe açacağı dahildir. $ 350 .

Ultimate Ears Wonderboom bluetooth sözcü

Genellikle dışarıda olmak, sessizliğin tadını çıkarmak anlamına gelir, ancak bazen sadece biraz müzik dinlemek isteyebilirsiniz. Ultimate Ears Wonderboom Bluetooth hoparlör su geçirmezdir, bu nedenle bir çiseleyen hayatta kalır ve 10 saatlik bir oyun için değerlendirilen bir bataryayı çalıştırır. $ 72 .

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İhsan KESKİN

Merhaba! İnternet dünyasında araştırmaya meraklı bir şekilde dolanıyorum. IT Manager olarak aktif olarak çalışmaktayım ve hobi olarak SEO Uzmanlığı ve Dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Yazılarımı ve araştırmalarımı takip ettikçe keyif alacağınıza eminim.

Benzer makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı