SEO

Google Güncellemesi Site Adı ve Site Sloganı Değişikliği

Google Güncellemesi Site Adı ve Site Sloganı Değişikliği

Herkesin bildiği gibi bir başka konumuzda >meta description< google güncellemesini sizler için paylaşmıştık. Google mayıs ayı içerisinde bir çok güncellemeye giderken gözle görülen güncellemelere bir yenisi eklendi.

Site Adı ve Site Sloganı Güncellemesi SEO Etkisi

Site: Site Sloganı; evet daha önce site ismini “| – . ,” gibi semboller ile ayırırken site ismi ile site sloganını ‘:’ iki nokta üst üste olarak ayıracak. Bir önceki değişiklikte resmi bir açıklama gelmeden yapılması ve şimdi ki güncelleme ile akıllara daha bir çok güncellemenin yapılacağı düşüncesini getirdi. Algoritma değişikliğine gidilmeden yapılan bu işlemleri siteler için SEO konusunda olumlu yada olumsuz her hangi bir şekilde etkileneceği bilinmez iken Google Blog sayfalarında soru cevap kısmında bu konulara değinilmedi.

Google Aramalarında Resimlerin Olacağı Düşünülüyor

Google arama sonuçlarında site yanında artık bir meta kodu eklentisi ile arama sonuçlarının yanında arama kelimesi ile ilgili çıkan sitelerin resimlerinin olacağı düşünülüyor. SEO‘ya etkisinin ne olacağı konusunda bir bilgi verilmedi, konunun takipçisi olarak ilerleyen gelişmeleri bildireceğiz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İhsan KESKİN

Merhaba! İnternet dünyasında araştırmaya meraklı bir şekilde dolanıyorum. IT Manager olarak aktif olarak çalışmaktayım ve hobi olarak SEO Uzmanlığı ve Dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Yazılarımı ve araştırmalarımı takip ettikçe keyif alacağınıza eminim.

Benzer makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı