Genel BlogSEO
Trend yazı!

Google Adwords Kupon Dolandırıcılığı

Son günlerde yaygınlaşan ve bir çok kişiyi mağdur eden kupon dolandırıcıları dur durak bilmiyor! Tahmini olarak 1 milyon TL üzerinde vurgun yapanların elinden nasıl kurtulmanız gerektiğini anlatıyoruz.

Google Adwords Kupon Dolandırıcılığı

Google Adwords Kupon Dolandırıcılığı ile son günlerde mağduriyetlerin artmasının ardından bu konuda ne gibi önlemlerin alınması gerektiğini ve kredi kartınızdan çekilen haksız ödemeleri nasıl geri alacağınızı anlatalım.

Adwords Kupon Dolandırıcıları

Adwords kupon ve adwords hediye kazandınız gibi kelimeler ile sizi yurt dışından özellikle +1, +46 gibi numaralardan arayarak; Tebrikler 250 TL kupon & hediye kazandınız. Diyerek hesabınıza ait müşteri kimliği ve hesabınıza erişim isteyerek bakiyeniz de bulunan parayı kendi reklamlarına harcayan yada direk hesabı elinizden alarak kayıtlı olan kredi kartınızdan harcayarak mağduriyet yaratmaktadırlar. Hiç bir google yetkilisi sizlerin hesabına erişim istemezler, hesabınıza erişim isteyenleri derhal ilgili birimlere şikayet etmelisiniz. Adwords kupon dolandırıcılığı şikayetleri için ilgili telefon numarası aşağıda yazılmıştır.

Adwords Dolandırıcılığı

Adwords Hesabı Geri Alma

Elinizden alınan adwords hesabınız ile ilgili en kısa sürede Google Adwords Müşteri Hizmetlerini ayarak destek almanız yada adwords sitesinde bulunan canlı destekten mesai saatleri içerisinde ulaşmanız gerekmektedir. Hesabı alan kişiler sizi yöneticilikten çıkararak o hesap üzerinde etkisiz kılmaktadır. Sonuç olarak o hesabı artık hiç bir şekilde geri alamayacaksınız. Durumu müşteri hizmetlerine bildirdikten sonra o hesapta bulunan ödeme yöntemi iptal edilir ve dilerseniz o hesapta bulunan son ayarlarınızı yeni hesap açarak hesabınıza transfer edilmesini talep edebilirsiniz.

Adwords Kupon Nereden Alınır

Adwords kupon almak için yapmanız gereken pek bir şey yoktur. Webmaster forumlarında dolaşarak ihtiyacı olmayan kişilerin yayınladıkları kuponları kullanabilirsiniz. Fakat bu adwords kuponlarını para ile satan yada temin eden kişilerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Adwords kuponu ile ilgili ihtiyaçlarınız yorum kısmına yazarak elimizde bulunan kuponları sizler için paylaşabiliriz. İhsan KESKİN

 

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İhsan KESKİN

Merhaba! İnternet dünyasında araştırmaya meraklı bir şekilde dolanıyorum. IT Manager olarak aktif olarak çalışmaktayım ve hobi olarak SEO Uzmanlığı ve Dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Yazılarımı ve araştırmalarımı takip ettikçe keyif alacağınıza eminim.

Benzer makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı