Teknoloji
Trend yazı!

Fortnite Dunya Kupası 2019’da!

Fortnite oyuncu sayısı 100 milyonu aşarak 2019 Dünya kupasına katılmayı hedefliyor.

Fortnite, Türkiye dahil olmak üzere bir çok ülkede oynanma rekorları kırarak oyun dünyasına ismini altın harflerle kazıdı. E-spor kapsamında dünya genelinde yapılacak olan turnuvaya katılma konusunda düne kadar her hangi bir açıklama yapmaz iken, bugün yayınlanan bloğunda dünya kupasına katılmaya sıcak baktıklarını ve bu konuda çalışma başlattıklarını ifade ettiler.

Rekorların Oyunu Fortnite Dunya Kupası Şöleni

E-SPOR dünya kupası kapsamında oyun devlerinin katılımı ile 2018 yılı sonunda başlayacak olan elemeler, bireysel yeteneğe göre sıralanacak ve takım, franchise için katılım hakkı tanınmayacak. Fortnite oyununun yer alacağı lig Overwatch ligi gibi ve bu lig dışında ki liglere sıcak bakmadığını ve kurallar bazında oyunlarının diğer ligleri kapsamayacağını duyurdu.

Fortnite Dunya Kupası Etkinliğine Nasıl Katılırım ?

Fortnite Dünya kupasına katılmak için her hangi bir kriter ve sınırlama bulunmamaktadır. Ancak katılım için başvurular henüz başlamamıştır ve en yakın belirtilen tarih ise yıl sonunda başlamasıdır. Konu ile ilgili her hangi bir gelişme olduğunda sizlere yine bu sayfa üzerinden bildireceğiz. Eklenmesini istediğiniz bilgiler bizlere iletişim yolu ile gönderebilir dilerseniz konuya yorum olarak yazabilirsiniz.

Kaynak
SDN
Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İhsan KESKİN

Merhaba! İnternet dünyasında araştırmaya meraklı bir şekilde dolanıyorum. IT Manager olarak aktif olarak çalışmaktayım ve hobi olarak SEO Uzmanlığı ve Dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Yazılarımı ve araştırmalarımı takip ettikçe keyif alacağınıza eminim.

Benzer makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı